TRABZONSPOR:
Trabzonspor'da Flaş İstifa Kararı!
Trabzonspor'da kupa maçı öncesi bir istifa haberi daha geldi. Daha önce Suat Şen, Zeki Öztürk, Yılmaz Büyükaydın'ın istifa ettiği Muharrem Usta yönetiminden bir fire daha geldi. 
Göreve hızlı başlayan daha sonrasında uzun bir duraklama dönemine giren  Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü ve Sportif Icra Kurulu üyelisi Asım Örem görevinden istifa ettiğini duyurdu. 

İstifa ile ilgili bir açıklama yayınlayan Ören "Spora ve özellikle futbola emek vermiş aktif sporcu geçmişimle, 30 yıllık akademik ve idari tecrübemle tüm bilgi ve birikimimi kurumsal anlayışla yürütmek üzere onurla üstlendiğim Trabzonspor Yönetim Kurulu üyeliğinde tarafıma verilen Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü ve Sportif Icra Kurulu üyeliği görevimi, mevcut yönetim anlayışı ile gerçekleştirmem tüm çabalarıma rağmen mümkün olamamıştır. Başkan ve yönetim kurulunun idari yönetim tarzına saygı duymakla birlikte, yönetimin bu ısrarlı anlayış tarzıyla Trabzonspor'a faydalı olamayacağımdan dolayı Trabzonspor yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğimi bildirir gereğini saygılarımla arz ederim." dedi. 
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İşte Yeni Stadyumun Muhteşem Özellikleri!

Haberi Oku