Trabzon:
Trabzon'a Şehit Ateşi Düştü!
 İstanbul’da meydana gelen hain saldırısının acısın Trabzon'a da düştü. Patlamada silah arkadaşları ile birlikte şehit olan polislerden Gökhan Topçu’nun Trabzonlu olduğu kaydedildi. Şehit Topçu'nun İstanbul Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne yeni atanadığı ifade edildi.

Topçu’nun cenazesi İstanbul'da yapılacak olan törenin ardından Edirnekapı Şehitliği'ne defnedileceği öğrenildi. Öte yandan Hain saldırıda can veren polislerin kimlikleri belli olurken, geç kalan görevlilerle, bazı polislerin, izinli olmasının şehit sayısının artmasına engel olduğu ortaya çıktı. Patlama sırasında, timde görevli polislerin 8’inin araçta olmadığı öne sürüldü. Saldırıda, şehit olan polislerin isimleri belli oldu.

Çevik kuvvette görevli şehit polis, Ramazan Kırboğa, Emrah Pekdoğan, Kadir Cihan Karagözlü, Duha Beker, Gökhan Topçu ve Yaşar Özden’in cenazeleri Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Haseki’deki yaralıların kimlikleri belli oldu. Buna göre, yaralılar arasında, İbrahim Tanrıverdi, Nevin Güleçiler, Ekin Akgün, Murat Merdiyova, İsmail Sezer, Emine Değürmenci ile polis memuru, Veysel İyici ve Güner Kayar bulunuyor. Bezmi Alem Vakıf Gureba Hastanesi’ndeki yaralıların ise, Şaban Koç Yasin Gülsuyu, Mehmet Koçgürbüz, Sedat Kaya, Beşir Yaşar ve Mehmet Emin Görk olduğu belirtildi.

Trabzon'a yine şehit ateşi!

İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Köksal Baba'dan Örnek Davranış!

Haberi Oku